1. Vše není tak, jak se zdá

5. prosince 2006 v 18:38 | Ellinea |  Vše jinak-HP
Tak, mám pro vás 1. kapitolu mé úúúplně první povídky....neděste se...jsem fakt začátečník takže se omlouvám, že je to krátké, nezáživné a jedním slovem prostě hrozné....;-)) jinak tato povídka je k nalezení na mém již dříve zmíněném BLOGU

1.Kapitola- Vše není tak, jak se zdá.
James stál na břehu jezera. Neustále se rozhlížel po okolí. "Kde je? Ona přece nikdy nechodí pozdě. "Už byl trochu nervózní, když konečně přišla. Dívka jeho srdce. "Lily. To jsem rád, že jsi přišla. " "Opravdu? " Změřila ho pohledem. Ještě dřív než přišla, říkala si: "Jednou a nikdy více! "Ale co teď? Vždyť možná není tak špatný, a svým způsobem je i hezký. A ani se moc nenaparuje. Možná i stojí za to, abych se s ním prošla.
V dlouhé chvíli ticha James uvažoval, jestli vůbec udělal dobře, že ji pozval ven. "Ne. Neměl jsem to dělat. Neměl. Neměl. "Nakonec sebral všechno odhodlání. "Tak jdeme…ne? " "Co? Aha…ano..jdeme. "
A tak se procházeli při svitu měsíce na břehu jezera. Skoro se nevnímali, ale zato horečně uvažovali. "Tak už jí to řekni. Tak dělej! Na hřišti jsi hvězda, ale jedné holce nedokážeš říct, že se ti líbí!! "
"Ne. To prostě není pravda. To nemůže být možné. Nemůže se ti líbit ten trapný Potter. To je nemožné. Opravdu. "
A tak se mlčky procházeli kolem jezera. Každý ponořen ve svých úvahách. James už si myslel, že to horší být nemůže. "Ehm. Nechceš, teda…není ti zima? " "Ani ne, ale děkuji. "A usmála se. Ona se opravdu usmála. Takže to nemůže být zas až tak strašné. Jamesovi se ihned ulevilo. Třeba se jí dokonce i líbí. O tomhle celou dobu snil. Není zas, až takový imbecil, jak si celou dobu myslela.
V tom se Lily podívala na hodiny. "O ne. Budeme už muset jít. " "Mně se ještě nechce odejít. " "Mně taky ne. "A Lily se začervenala. Nevěřila, že tohle řekla. Nejraději by to vzala zpátky..A nebo možná ne? "Ty opravdu nechceš ještě odejít? " podivil se James. "Ne. " Špitla tiše Lily. James se k ní opatrně přiblížil. Nikdy by ani ve snu nedoufal, že s ním někdy Lily Evansová bude chtít zůstat venku. "Je ti dobře? "A přiložil jí ruku na čelo. "Je. A je mi líp než kdy předtím. "Lily se opatrně pousmála. James jemně položil ruku na její rameno a trochu ji k sobě přivinul. "O tomhle se mi nikdy ani nezdálo. "jemně jí pošeptal. "Víš, že mně taky ne? "James se odvážil si ji přivinou ještě těsněji. Nemohl uvěřit, že tady stojí na břehu jezera v pevném objetí s dívkou, kterou miluje. Pomaloučku se k ní naklonil a dříve než sám zavřel oči, uviděl ještě Lily, která už předem věděla co přijde. Nebylo pochyb, že to takhle musí dopadnout. A pak….ji James políbil. Oběma se v těle rozlilo čiré štěstí. Jako by celou tu dobu čekali jen na tento okamžik. Nechtěli aby přestal, ale jednou to muselo skončit.
"A pak jsme se celou noc ruku v ruce procházeli okolo jezera. Už jsme se do hradu nevrátili. Věděli jsme i beze slov, že už bychom stejně nedokázali usnout. "James se usmál na svého syna. "Tak a takhle jsme se s maminkou dali dohromady. Je ještě něco co bys chtěl slyšet Harry, když už máš ty narozeniny? "

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lovable Lovable | E-mail | 5. prosince 2006 v 18:42 | Reagovat

já nechápu co máš stále s tím nezáživné. já si myslím že je to super...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama