18. kapitola

26. prosince 2006 v 15:19 | Mary-Ane |  Láska a jiná trápení-HP
Další týdny, byly takřka idilické, scénář oslavy narozenin se opakoval ještě několikrát. Tohle období je pro mě šťastné, ale zároveň naprosto příšerné. Probíhal ve mě ten věčný boj, ta palčivost, na jedné straně to byla láska a na druhé nenávist, za to co udělal. Vlastně co to melu, vy nevíte co se stalo. Sedněte si a poslouchejte.

Jak už jsem řekla, další dny a týdny by se mohly nazývat idilickými, jak už jste se mohli také dočíst, několikrát jsme zopakovali oslavu Jackových šestnáctin, někdy i s trochou toho adrenalinu. Například u Uršuly v umývárně, pak jsme nestihli hodinu přeměňování, tedy přišli jsme o 15 minut později a vymluvili se na můj vyvrknutý kotník. Ale do paměti se mi jako černý den zapíše pátek 13. 2. já vím, nemá se věřit na pověry, ale po téhle věci na ně věřím. Georg měl narozeniny, MEGASTICKÁ oslava, Oslavenec se během večera nějak vytratil se svou partnerkou, ale nikomu to nevadilo, všichni se bavili i bez něj. Pilo se a jak. Ještě nikdy jsem toho tolik do sebe nenalila, moje játra, nebo nějaký jiný orgán mi děkují. Nevím, jestly byli všichni kolem mě mimo, ale dvě osoby naprosto přesně věděly co dělají, a dělaly to cíleně. Na chvíli jsem se odpojila od veselícího se Jacka, abych si promluvila s jednou holkou z vyššího ročníku, a když jsme vyřešily problém, začala jsem se vracet zpátky k místu kde jsem nechala Jacka. Nebyl tam. Vydala jsem se do klučičích ložnic. Když jsem šla po schodech, trošku se mi točila hlava, a to jsem v té chvíli byla ještě skoro bez poskvrnky alkoholu. Otevřela jsem dveře do ložnice. V tu chvíli jsem vystřízlivěla, naprosto. Právě teď jsem pochopila, jak se cítil James, když jsem se na posteli zuřivě objímala s Jackem. Stejně jako já byly Jamesova milovaná osoba, Jack byl moje a on mě zradil. Stála jsem na prahu a do místnosti pronikaly zvuky z místnosti pod schody. Na té posteli, na které jsem ležela já, před sotva půl rokem se teď válela dvojice, jiná, jeden zůstal stejný ale ta druhá. Viděla jsem ji přes slzy, byla rozmazaná, ale i přes to jsem ji poznala. Nikol. To ona tam ležela s mým klukem a s ním se objímala. Nevím jak dlouho jsem tam stála ale moje srdce plakalo se mnou. Otočila jsem se na podpatku a odešla z místnosti. Seběhla jsem dolu do místnosti a byla sama naštvaná, jak jsem byla hloupá, mělo mi to být jasné už tenkrát v Prasinkách jsem pitomá a udělala jsem ještě větší pitomost.
Did I disappoint you or let you down?
Should I be feeling guilty or let the judges frown?
'Cause I saw the end before we'd begun,
Yes I saw you were blinded and I knew I had won.
So I took what's mine by eternal right.
Took your soul out into the night.
It may be over but it won't stop there,
I am here for you if you'd only care.
You touched my heart you touched my soul.
You changed my life and all my goals.
And love is blind and that I knew when,
My heart was blinded by you.
I've kissed your lips and held your head.
Shared your dreams and shared your bed.
I know you well, I know your smell.
I've been addicted to you.

Goodbye my lover.
Goodbye my friend.


I am a dreamer but when I wake,
You can't break my spirit - it's my dreams you take.
And as you move on, remember me,
Remember us and all we used to be
I've seen you cry, I've seen you smile.
I've watched you sleeping for a while.
I'd be the father of your child.
I'd spend a lifetime with you.
I know your fears and you know mine.
We've had our doubts but now we're fine,
And I love you, I swear that's true.
I cannot live without you.
Otřela jsem si oči a začala si povídat s Mickem, ano s tím milým klukem, který se nebál říct co ke mě cítí a já ho odmítla. Jak já byla pitomá. Docela dost jsem toho vypila. Snad jsem se tak bavila, snad jsem zapíjela žal, ale vím, že tu díru v mém srdci Mick nezaplnil. Jedna z posledních věcí, co si pamatuju byly měkké rty, neznala jsem je, byly příjemné a pak i to objetí, uklidňující a plné pochopení. Byla jsem si jistá, že ten polibek nebyl Jackův, ten by byl plný strachu a snad i studu. Pak si pamatuju, že mě někdo vzal za ruku a odvedl mě do ložnice, byla to Tina a pak jsem usnula. Plakala jsem takže se mi nespalo moc dobře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama