Charakteristika postav

10. prosince 2006 v 13:03 | Mary-Ane |  Láska a jiná trápení-HP
Ahoj jmenuju se Lilian Potterová. Můj táta je ten slavný Harry Potter, kterého zná každé malé dítě v našem-kouzelnickém světě. A moje mamka? Giny Weaslyová. Sestra tátovo nejlepšího přítele. Vpadám prý jako moje babička krásna Lili Potterová, protože jsem po tátovi zdědila zelené oči a po mamce rezavé vlasy. Samozřejmě, že hraji za Nebelvírské kolejní mužstvo-střelkyni. Mám ještě bráchu-dvojče Jamese a ten jako by tátovi z oka vypadl i ve vlastnostech. Černé neustále rozcuchané vlasy zelené oči ve kterých se utápí mnoho dívek z Bradavic utápí a samozřejmě i talent na famfrpál to všechno po něm zdědil.

Naštěstí však mám kolem sebe nejlepší kamarádky. Sme takové Nebelvírské trio: Já, Kate Weaslyová a Tina Longbottomová. Kate je samozřejmě dcera Rona a Hermiony je podobná objema rodičům tak stejně vlasy jí létají jako Hermioně ale jsou rezavé jako jejího táty je chytrá po mamce a hraje za kolejní mužstvo jako brankařka. Tininými rodiči jsou Nevile a Lenka Střelenka teda chtěla jsem říct Láskorádová. Tina je stejná jako její máma věčně zasněná a hodná. Kouzlení jí jde ale má samozřejmě velký talent na bylinkářství. Naštěstí však je z Nebelvíru a ne Havraspáru...Ufff...

Ale na druhé straně tu jsou i nepřátelé. Nevím čím to je ale je to můj bratr a jeho parta. Říkají si trapně(!!!!!!!!) Pobertové. Takové zneuctění památky...divím se, že jim to táta a profesor Lupin schvalují... Jenže to asi bude tím jejich andílkovským pohledem... jak říkám hovada. Kromě mého ,,perfektního'' bratra nesnášíme ještě Jacka Thomase a George Malfoye. Jack syn Levandule a Deana střelec kolejního mužstva je typický playboy nebo jak říkal můj profesor němčiny na základní škole-Johny. Vysoký, svalnatý, tmavé vlasy mu padají do obličeje a zakrývají nádherné modré oči... ehm neřekla jsem nádherné? ale jo no ty oči jsou jediné hezké na té partě ještě tedy bratrovy oči protože mám stejné... No a Georg je první Malfoy, který studuje jinde než ve Zmijozelu. Je vlastně úplně jiný-citlivý, chytrý pomáhá ostatním a není namyšlený, nevím jak se mohl dát do party s mým bratrem. Brzy se ho na to budu moct zeptat, protože budou naložení u nás doma prvních a posledních 14 dní o prázdninách.Jako by nestačilo, že jsem s nimi ve škole, v kolejním mužstvu mám jednoho doma ale ne... Mám prostě smůlu naštěstí k nám jednou holky a rodiče nebudou doma tak si to pořádně užijeme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hmmmmmmmm hmmmmmmmm | 3. června 2007 v 11:16 | Reagovat

hmmm tak to je mazec už aby to natočily!!:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama