Kapitola 2. - Maka vs. Zkumavka

14. prosince 2006 v 16:57 | Lovable |  Cool Maka
Další kapitolka na světě....ne už je na světě dlouho ale vyskytly se tu menší problémky takže se semka nedostala moc rychle :)....pak to povalý!!!

Byl to ten kluk které ho šmírovala, a pak na ni mrknul. Maka byl rudá… ne červená ale rudá. Připadala si tak trapně, ale co on na mě mrknul já se jen za ním koukala měl by být rád že má někdo o něj zájem.' uklidňovala se. Najednou ji přistál dopisek na stole. Maku to probralo ze snění. Koukla se od koho to může být. Samozřejmě to bylo od Áni. Vždycky říkala Make že má napsat ona, ale ona na to pokaždé zapomněla. Pokaždé ji to vyčítala, ale Maka pokaždé řekla: "Nikdo není dokonalý."
'Čauky, tak jak se ti líbí ten novej kluk. Jak tě tak pozoruju tak na něm můžeš nechat oči.' napsala, pokaždé si zní takhle dělala srandu, ale Maku to nevytočilo. Měla přece jenom pravdu. Pak se Maka ještě koukla na dopis a v rohu toho dopisku bylo malinkým písmenem napsáno: 'Nejsi jediná!!!' Maka na to nevěřícně koukala.' Kdo by mohl ještě?! ' přemýšlela. Pak odepsala:'Kdo ještě?!' ani ne za minutu přišla odpověď: 'Zkumavka!' Maka si tu přezdívku četla snad 100x. 'To nemůže být pravda.' pak se koukla na zkumavku. Nevěřila… Ona se na toho kluka koukala jako kdyby byl Anděl. 'Ach jo.' zaskuhrala do dopisu. 'Co pak?!' odpověděla blesko
Áňa. Mezitím učitelka dala do lavice toho nového kluka a předtím ho ještě představila ale Maka nezaznamenala jak se jmenuje jako vždy. 'Jak se prosím tě jmenuje ten kluk přeslechla jsem jméno J?!' když to Maka podávala Áně tak se na ni uculila. Áňa se zašklebila. 'Á to jsem si mohla myslet že tohle udělá.' zabručela v mysli Maka.
"Ták omluvenky na stůl,…" a začala říkat jména. Samozřejmě mezi něma byla i Maka. "Takže máš omluvenku nebo máš nový výmysl?!"
"No… ehm… mamka nebyla doma a táta taky ne! No a vrátili se pozdě večer a já samozřejmě už spala a ráno jsme se zase pohádali takže nic… dejte mi ještě jednu šanci prosím!!" dělala Maka svatouška. Celá třída už otočila oči vzhůru protože tohle bylo každej den. 'Tak jestli mi tohle promine tak to bude můj novej rekord.' jásala Maka v duchu.
"Tak jo, ale tohle je naposledy. Zítra ať to mám na stole. Jasný?!" řekla výhružně ale tohle říkala každý den…
"ANO!" zařvala Maka. 'Mám rekord v kapse, omluvenku už nemám 10 dní jsem dobrá juchůůůů!' celá třída už zase měla oči tam kam patřily a Mace přistál dopisek na stole a hned na to další. 'Od koho můžou být?!' ptala se Maka sama sebe. Áňa byla otočená a další kamošky nic. Tak Maka otevřela první. 'Jsi drsná jak to že ti to tak zblajzla?!' podpis 'Novej kluk.' nevěřícně se koukla na toho nového kluka a on na ni zase mrknul. 'Nesmím se červenat, prostě nesmí.' ona se na oplátku usmála. Pak otevřela druhej dopis: 'Ten je můj Mako sebrala jsi mi Pepka tak aspoň teď mi nech Miloše (nového kluka)!!!!'
Maka málem se málem neudržela a chtěla něco neslušného říct zkumavce ale Verča ji zadržela !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama