Kapitola 7. - Díky Áňo

14. prosince 2006 v 20:32 | Lovable |  Cool Maka
Tak a je tu poslední kapitolka. .... Ty jo konec...I když konec nic moc... Chtěla jsem tuto povídku už ukončit ale chtěla by jsem ji ještě jednou zprovoznit takže za nedlouho bude další jako kdyby 2. serie ber te to tak. .... už dám pokoj :) Jo a pokračování udělám pokud bude někdo chtít!! :)

"Au…"vykřikla Maka, "stoupl jsi mi zase na nohu,"to je už podruhé!" musela křičet Maka aby ji Miloš slyšel.
"Pomiň, vůbec nevím kam šlapu, fakt sorry." A koukl se na ni svýma kukadlama. Maka mu ihned všechno odpustila a taky to udělala.
"Omluva se přímá." A u culila se na něj."Kam půjdeme?!"
"Mno…já se tady zatím nijak moc nevyznám, ale věděl bych o čajovně." A mrkl na Maku…ta si ho prohlížela a dělala že nad tím uvažuje, chtěla ho poškádlit.
"Mno…mám dneska dobrý den…" koukla se na Miloše a on poprvé zrudl za tu dobu co se znají. Maku to pobavilo, ale dělala stále zamyšlenou,"myslím že by jsme tam nemohli zajít,"…koukla se na něj, ten chudáček měl vytřeštěné oči jako kdyby se za chvilku rozplakal,"my tak musíme jít." Pokračovala Maka. On na ni koukal jak na ducha. Pak se začal smát a pak se smál od ucha k uchu.
"Ty potvoro, to jsi udělala naschvál." A začal ji lechtat.
"Ne,ne prosím já už budu hodná prosím." Tak radši přestal protože se na něj koukali všichni kolemjdoucí. Ihned ji pustil a Maka spadla na kolena."Já tě zastřelím jednou tomu věř." Řekla když vstala." Jsi stejný jako Áňa" řekla.
"No to snad ne!" a začal se bránit rukama a přitom se smál.
"No jo to je ta naše dobrá Anička." Usmála se na něj. 'Takový rozkošný kluk a trčí tady se mnou chudinka, ale ať mu nekazím náladu. Si to spolu užijeme.' pomyslela si a koukla se na něho. Miloš si toho všimnul a u culil, jakože co je?! Když si Maka uvědomila že se na ni Miloš kouká ihned odvrátila pohled. 'Trapas, trapas zase jednou trapas.' Nervózně si přeříkávala v duchu.' Už by jsme mohli jít do té čajovny jinak zase z červenám.' a nervózně přitom mluvení v hlavě přešlapovala.
"Je ti něco?!" koukl se a Maku milostným pohledem. Nemohla mu odolat. Už ,už se k němu chtěla přiblížit když najednou uviděla Áňu jít s nějakým klukem přímo k nim. ' Jejdááá co teď, nesmí nás vidět to by byl trapas pro ni i pro mě…teda spíše pro ni, vždyť jela domů…' To už ale Maka nemohla přemýšlet protože byli od nich asi deset metrů. Maka využila situace, která nastala před chvilkou mezi ní a Milošem.
Miloš měl vytřeštěné oči. 'Wow' prolítlo mu hlavou. Malou chvilku se tomu bránil, ale pak se tomu poddal.
Když si Maka uvědomila co dělá chtěla se od trhnout, ala pak si uvědomila, že tohle chtěla. Prostě pusu…no ono to už nebyla spíš pusa, ale ta dlouhá francouzská pusa.Už nemyslela na Áňu a na jejího neznámého kluka co šel s ní ani na lidi co se na ně koukali, prostě užívala si tento vysněný okamžik aby na něj nikdy nezapomněla.
"Promiň jestli tě to zaskočilo!" řekla Maka když se od sebe oddělili. I když předstírala že neví co jí to napadlo v duchu přesně věděla proč to dělala. Teda jen do té doby než si uvědomila, že dosáhla toho co si vždy přála. 'Wow'
"No…trochu ano, ale po pravdě řečeno vůbec mi to nevadilo." A usmál se na Maku, ale ihned odvrátil pohled aby se koukl kde přesně jsou. "Tak půjdeme konečně do té čajovny?!" a předložil Mace svoji ruku.

The end!!!! (pokud budete chtít pokračování tak napište do komentářů!!!)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucij Lucij | Web | 14. prosince 2006 v 20:49 | Reagovat

joooo chcu xD

2 Honey Honey | E-mail | Web | 29. prosince 2006 v 19:29 | Reagovat

P-O-K-R-A-Č-O-V-Á-N-Í!!!

P-O-K-R-A-Č-O-V-Á-N-Í!!!

P-O-K-R-A-Č-O-V-Á-N-Í!!!

:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama