Kapitola 3. – Mnoho otázek… a jedna konečná odpověď

7. ledna 2007 v 20:26 | Lovable |  Za bednu rumu-PzK
Další kapitolka!"

Za ní s úsměvem na tváři stál Will a Sperrow. Nekoukali se na ni ale tam kam se koukala ona.
"No teda … někdo tady špehoval co?!" zamrkal na Eliz Sperrow a při tom žďuchl loktem do Willa. Oba dva se začali chytat za břicho. A já je ráda viděla…
"počkat ale kdo to teda je dole?!" To už řekla nahlas. Oba dva ihned zmlkli. Zaostřily oči jak jen mohli. Když zjistili to co zjistili pusa jim sahala až ke kolenům. První kdo se zmohl na slovo byl Will.
"Hele Jacku nejsi náhodou tamhle to ty?!" zeptal se s troškou strachu v hlase.
"Ale nech toho já jsem taková horda svalu…?!" chytl se za pusu. Teďka se potopil před Eliz. Ta se začervenala. Překvapilo jí, že jeho reakce na jeho slova byla taková. Prohlídla si ho odshora dolů. Možná svalovec není, ale jinak postava hezká, zamyšleně před nimi stála a ani si nevšimla jejich pátravému pohledu.
"Co ty tady vůbec děláš?!" prolomil ticho Will který už nevydržel pohled Eliz na Jacka. Ježíš co mi je?!… udiveně se zeptal své hlavy. Ta mu samozřejmě nic neodpověděla.
" No…no…" vzpamatovávala se "já sama ani nevím. Probudila jsem se tady… A kdo jsou ti dole?!" přeběhla zase na jinou otázku. Otočila hlavu k pláži. Nikdo tam nebyl. Žádná památka po oblečení, a už vůbec po nich. Všichni si pro mžouraly oči jestli se jim to nezdá a jak pak zjistili nezdá.
"Myslím že by jsme měli jít." Řekl Will.
"Počkat, počkat ještě jedna otázka. Jak jste věděli že tady jsem?!" zarazila se že na tuhle otázku přišla až teďka. Oni se po sobě nevědomě koukali. Projížděla je očním senzorem. Tak co skrýváte pánové?! Napsalo se jí v očích.
"No my eh…" začali oba dva zaráz.
"No tak to řekni není to tajemství ne?!" řekl rozhodně Sperrow i když v jeho hlase zněla nejistota. Will se nasupil. Jak mi tohle může dělat, v mysli nadával Jackovi.
"No…eh… jsme tě šli jak si hledat …a…" koukl se na Jacka s prosebnýma očima ale on jeho výraz ignoroval. Viděl na něm že se musí držet aby nevybuchl smíchy. Tak toho dostalo, však já mu ukážu, "no víš my tě šli hledat a jak vidíš našli jsme tě ale před tím no víš my jsme tě našli ještě někde jinde na pláži," koukl se na Jacka který mu věnoval pozornost, " no a Jack tě nechtěl budit a tak tě nesl nahoru, no a jaksi ti se rozepnula košile …no a asi víš kdo zpanikařil," koukl se na Jacka, " no tak tě pustil (OMYLEM) no a pak když se vzpamatoval tak tě vzal zase nahoru, a samozřejmě zapnutou." Moc na tyhle věci nebyl jako třeba dělat někomu naschvály a samozřejmě si pak uvědomil jak dohodil a jak se zchodil před Eliz. Jsem vůl, ne něco většího…panebože…,
"Co jsi všechno viděl?!" zeptala se Jacka podezíravě. Willa její reakce zaskočila. Že by se karty otočily? A koukl se na Jacka. Ten byl celý rudý vzteky. Vypadalo to jako kdyby měl vybuchnout a z jeho hlavy by se linula láva.
"No eh…," změnil ihned barvu z rudé do červenající se, " Eh…tak to nebylo… nic jsem neviděl… jen se rozepnul kabát, ale pod ním košile ne…" dodal, a dodal dobře. Eliz se uklidnila a otočila se. Za ní Sperrow a Will po sobě hodili bojové pohledy. Začíná boj o jednu věc ne o člověka s krásou od boha…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 age age | Web | 8. ledna 2007 v 11:23 | Reagovat

Ahojky ... všimla sem si, že si byůla u mě na blogu a stěžovala si, že se ti nevejdou obrázky z photoshopu na blog. Nevim, jestli ti to pomůže, ale já to dělám tak, že nejdřív vytvořím obrázek v photoshopu a uložim ho, pak ho otevřu v photofilteru a uložim jako .jpeg (když to ukládáš, máš na výběr v jakym formátu to uložit). Pak si můžeš vybírat i velikost, kerou chceš. Jesli s tim budeš mít problémy, napiš to sem nebo mě na icq - 328696537. Pochopitelně se tím nemusíš řídit, jenom mě napadlo, ž by se ti to mohlo hodit. Hodně štěstí :D

2 BitterBeauty BitterBeauty | E-mail | Web | 8. ledna 2007 v 19:12 | Reagovat

hele tahle kapitola je ještě lepší naž ta předtím :o)

to s tou košilí...ftipný :o)))

at o Liz pěkně chlapci bojují, bude psina :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama