Kapitola 4. – Muži, chlapci, pánové všichni jsou lháři?!

9. ledna 2007 v 18:24 | Lovable |  Za bednu rumu-PzK
Další kapitolka.... Prosím ignorujte chyby.... jo a pokud tohle bude číst nějaký schopný češtinář tak ať se mi ozve, a že by mi kontroloval povídky jako pravopis Ellinea nemá tedka čas...no a mohl by se zapojit k nešemu blogu jako opravovač ... :) .... díky... budu ráda když se někdo ozve ....

Šli dolů z kopce, něco jako v malé džungli když scházíte a neustále musíte dávat pozor, aby jste do ničeho nenarazili, nebo aby jste o něco nezakopli třeba o vystrčený kořen z půdy. Elizabeth, Will a Sparrow dupali za sebou jako stádo slonů, kteří když spadli na jednoho, ten spadl a druhého a ten na třetího, nebo druhý spadl na prvního a když spadl první, tak o něj zakopli ti poslední dva.
Za cestu nikdo nepromluvil. A pokud ano, tak to byla bolestivá citoslovce. Jsem to ale blbec… nadával si Will, který šel jako první. Za ním šla Elizabeth, která stále jednu věc nechápala, teda spíše nevěděla odpověď. Kdo byli ti pánové na pláži?! Tázala se sama sebe. A poslední šel Sparrow kterého hypnotizovala osoba před ním, ne teda celá, spíše ta dolní část těla. Teda…zmohl se v mysli na toto slovo.
Mohutný stín, který čekal na Eliz až si ho všimne, seděl na kameni kde předtím spala. Jeho úmysly byly s ní dobré, ale chtěl zůstat neviděný aspoň před ostatními jejími společníky. Chtěl mít Elizabeth pro sebe. Jen pro sebe. Nemohl se vyznat ve svých myšlenkách, a když se pokoušel myslet na něco jiného tak došel pokaždé k její tváři. Proč jsem musel čekat, proč?! Proč jsem jí nezatáhl (jemně) sem. Musel jsem počkat, musel jsem to zkusit… musím jí získat zpět. Zlostí bouchl pěstí do kamene. Pod jeho slizkou, ale kupodivu křehkou rukou se rozlil proudek krve.
Došli na pláž kde bylo tepleji a slunečněji než tam nahoře. Jejich nálady se projevovaly mlčením a kontakty nebyly žádné ani "Dobrou noc" nezaznělo na pláži u ohně. Mlčky ulehli do písku a usnuli pod širým nebem.
"Au," zaskuhrala Eliz v návalu bolesti do zad. "Kde to jsem zase?!" zeptala se sama sebe nevrle. Koukla se kolem sebe a když zjistila, kde je, zapřísáhla se, že nikdy už chlapům nebude věřit. ÁÁÁÁ… se z nich picnu ale opravdu. Proč mě sem pořád nosí vždyť to musí být námaha?! Divila se ještě trochu v polospánku. Vstala od jejího moc oblíbeného kamene a šla ven. Zamrazilo ji. Začínala mít strach. Ve vchodu do jeskyně byla postavená z bambusu mříže. Nebyla ani na zámek, jen mříž. To si snad už dělají srandu, to mi nepřipadá už moc vtipné, začala mírně panikařit. Koukla se za sebe do nitra jeskyně. Byla tam tma, ale vedlo to dál. Bylo to pro i světýlko na konci tunelu. Třeba, ale třeba to vede ven… co se mi může stát, jsem tu sama, a vydala se cestou tam.
"Jéééé," zazíval Sparrow s jeho oblíbené činnosti. Tím také probudil Willa jak plánoval. Koukl se kolem, kde je asi tak třetí osoba, kterou měl v plánu vzbudit, ale jak se snažil sebe víc otáčet hlavou nikde ji nenašel. "Eh… promiň že ruším, ále kdepak je naše kráska?!" zeptal se ne moc starostlivě, ale bylo jeho hlase slyšet trocha rozpaků. Will ihned vyskočil na nohy. Rozhlížel se v panice kolem sebe a stoupal na špičky aby se ujistil jestli není náhodou za houštím. Sparrow sledoval jeho pohyby a podle jeho výrazu se dalo vyčíst přesně toto: To je nějaký nový tanec? Will se jeho pohledu všiml. Zarazil do něj oči jak jen mohl a Jack ihned pochopil, co to znamená, a tak radši pohled zvážnil. Kam se poděla?! Přemýšleli oba dva… koukli na sebe pohledem. Něco jako Co jsi jí provedl nebo kam si jí odnesl…nemysli si že si ji necháš pro sebe. Prořezávali se pohledem. Will se malými kroky přibližoval k meči který měl za sebou. Malými, pomalými kroky ke zbrani, s kterou chtěl za utočit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Honey Honey | Web | 9. ledna 2007 v 18:38 | Reagovat

Hej super.

Nemám slov :'-))

2 Lovable Lovable | 9. ledna 2007 v 18:47 | Reagovat

jetse by to chtělo opravit chyby a bylo by :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama