Kapitola 1. - Ona si nedá pokoj

15. února 2007 v 20:29 | Lovable |  Cool Maka
Tak tahle kapitola je no eh...myslím že trochu o ničem , spíše to něco na u´vod aby jste měli přehled. Takže raději si počkejte na další kapitlu, ale pokud už se nějak nudíte a máte blbou náladu budu ovšem ráda když si jí přečtete
Povídka je opravená ...opravdu vydržela jsem to nedala jsem semka tuhle kapitlu než jí opravila connie... jsem šikulka co?!
Dál mám novinku. Právě sepisuju...kapitlu Za bednu rumu a měla by se tu objevit brzo .... no ... to je vše přeji hezké počtení

Adios

Wow! Už celý týden bez hádky s ním, bez potíží s ním, výskala si Maka v duchu,když šla otevřít dveře,na které neustále někdo bušil.
"Ano, už jdu, hlavně klid." Křičela na dveře, které se pod nárazy třásly. Šílenec, zaklela,když docházela ke dveřím. Chytla za kliku a pootevřela dveře tak,aby mohla vidět na osobu stojící před nimi.Přitom ale tak,aby osoba nemohla vniknout do bytu. Když, ale uviděla toho člověka, který tak zběsile třískal na dveře, nechtěla více pootevírat.Okamžitě dveře zabouchla a na stále silnější třískání do dveří nijak nereagovala.Nakonec se Maka postavila zády k nim,pokoušejíc se to utišit.Marně.
"Dej mi pokoj, co tu chceš a…," zarazila se,když si uvědomila něco,co jí trochu děsilo, "Jak vůbec víš kde bydlím?!" zařvala s plných plic,až se to rozléhalo po celém domě. Bouchání ztichlo a kroky se od vchodových dveří vzdalovaly,takže si Maka mohla konečně oddechnout. Co tady kruci dělal jak vůbec věděl,kde bydlí?Asi jsem se jí na to měla zeptat dřív,než jsem jí zarazila nos do obličeje. Mudrovala v hlavě.Rozplácla se na svoji postel a tupě zírala do stropu. Počkat, neměli se vracet z výletu až zítra?! Když si toto uvědomila,vystartovala z postele a otevřela okno.Vykoukla z něho,aby se ujistila,že se jí ta zkumavka nezdála. Bohužel ne. Ta si to teďka rázným krokem mířila směrem k Milošovi. No jejda, musím mu to říct, zalekla se a běžela k telefonu. Vyťukala známé číslo a čekala.
"Halo?!" ozval se známý hlas ze sluchátka. Mace se kvůli tomu hlasu podlamovala kolena, když ale zaznělo podruhé "Halo?!" ihned se probrala. "E! Jo, aha..ahoj.Prosím tě,blíží se k tobě postrach,chceš hádat?" říkala čím dál tišeji. "Proč mluvíš tak potichu?! No, neřešme to.Hm…postrach a je pro nás pro oba,jak tak hádám,že?!" otázal se. Maka se jen souhlasně zamručela.Chvilku nešlo slyšet nic,než jen hluboké nádechy a výdechy,pak už jen to jméno. "Zkumavka." Ty jo konečně ti to došlo, zabrblala v duchu. Najednou se ozval zvonek na druhé straně u telefonu. "To je ona.Sakra,mám otevřít,nebo dělat,že tu nejsem?Vlastně, jak víš,že jde semka?!" začal panikařit. Hrrrrr…typický chlapi,moc otázek v nepravou chvíli, rozčilovala se Maka. "Takže,za prvé se uklidni, a za druhé jí neotvírej. Za třetí byla taky u mě a já jsem jí málem vrazila dveře do nosu,takže bude asi podrážděná.Shrnu to asi takhle:nikomu neotvírej,bud potichu, ale mluv se mnou,jinak to nevydržím a poletím za tebou." Dodala ze srandy, a jeho to kupodivu pobavilo. Maku zahřálo u srdce,když slyšela jeho smích, ale to ihned pominulo,když uslyšela,jak zkumavka drtí zvonek. "Nechci tě nutit, pokud budeš chtít,tak jí otevři, ale neručím za ni." Upozorňovala ho klidným hlasem, ale v duchu byla nedůvěřivá Barka. Co když s ní chodí?! Co když jí teďka políbil?! Co když už je v domě a na zvonek zvoní jenom,aby mě odlákali od těchto pochybností???Pokračovala ve svých pochybnostech, že asi ani neuvědomila, že ve sluchátku na ni huláká nervózní Miloš. "Ona si nedá pokoj." Zašeptala smutně.
"Jo… asi jí nedošlo,že už jsem si vybral." Řekl naštvaně a ošklivě, ale proti zkumavce.To maku těšilo..Její obavy zmizely stejně rychle,jak přišly a místo nich tu byla láska.Láska a radost. Zvonek najednou ztichl a hlučné kroky se vzdalovaly od domu. " Že by konečně dostala rozum?!" zeptal se s ironií v hlase. "Silně pochybuji,ale asi jí došlo,že nás jen tak nerozhodí." Řekla rozhodně a vůbec se nestyděla za to,co řekla a on jen vydával zvuky, které na sto procent znamenaly souhlas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Turbínka Turbínka | Web | 2. března 2007 v 19:14 | Reagovat

Ahoj na našem blogu máme jendu MEGA ANKETU v rubrice Skupin prosím hlasuj a určitě se na náš blog koukni díky.

PS: pokud budeš mít zájem spřátelit se dej vědět.....

2 KA.R.IN KA.R.IN | 13. března 2007 v 21:10 | Reagovat

hej Lov...ty s eteda lepšíš...:) moc pěkný

3 Lovable Lovable | 16. března 2007 v 18:50 | Reagovat

dekuji :)ú...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama