Kapitola 7. - Blbče!

4. února 2007 v 0:15 | Lovable |  Za bednu rumu-PzK
Takže kapitola je opravená a za zmatek se omlovám....... dekuji

Adios

Co?! Cože… proč… zíral Will na Eliz,která právě něžně políbila Jacka .Ten toho samozřejmě využil a vznikl z toho vášnivý polibek. Já… přísahám…, popadl kord, který mu pomáhal zdolat špičatý kopec a hnal si to k páru.
Když byl skoro u nich si najednou uvědomil,co to vlastně dělá. Jsem v pořádku?!Ne,já žárlím!?Ano žárlím. Popošel zase o kousek blíže k nim, ale oni ho nevnímali, to ho trochu popudilo. Takjá stojím kousek od nich a oni si mě ani nevšimnou, pche… krok k nim,tento krok už nebyl tak rozhodný,jako ten předešlý,ale spíše nerozhodnutý. Jako kdyby jedna noha říkala, co si to dovolují, podrazili tě, a ta druhá říkala "vždyť se mají rádi. Neruš je, to se nějak vysvětli," přemlouvala ho druhá noha. Pocity se mu smíchávaly do sebe,až z toho byl úplně vedle. Zakolísal, ale neupadl.Chtěl ho propíchnout zlostí, ale neudělal to.Stoupl si potichu na špičky a odkráčel za jeskyni. Tam dopadl na zem,jako pytel mouky a rozplakal se.Rány mu v tu chvíli začaly krvácet,ale je mu to nevadilo.Vztekal se,jako malé děcko a v hlavě mu zněly nadávky, které tady raději nebudu zveřejňovat. Pak, ale najednou bylo ticho. Nic se neozývalo.Šly slyšet jen hluboké výdechy a nádechy,ale pak i ony najednou utichly.Oči se Willovi zavřely a on upadl do bezesného spánku.
Eliz ucukla. Co to dělám?! Zeptala se sama sebe když se oddalovala od Jacka. Ten na ni nechápavě koukal, proč to kazí, proč se vzdaluje, udělal jsem něco špatně? Zatracený ženský, zabručel si v duchu a opřel se o kámen,kde Elizabeth spala.
"Nezdálo se ti,že nás někdo pozoruje?" zeptala se náhle. Koukla se úzkostně na Jacka. Ten jen zavrtěl hlavou,ikdyž moc dobře věděl,kdo tady byl,kam šel a co chtěl udělat. Taky moc dobře věděl,že on to není schopný udělat,na to je moc měkký, zamračil se do prázdna. Eliz ho stále sledovala,ale když už si byla jistá,že ji Jack nemůže uvidět, pak se nepozorovaně odplížila za jeskyni. Otočila se a zděšením zakřičela. Před ní ležel otrhaný, zakrvavený Will, který momentálně "sladce" spal. Opatrně,aby ho nevzbudila,se k němu přiblížila pomalu se sesouvala k jeho hlavě,aby si mohla neslyšně sednout. Co jsi mu provedl?! Řekla rozzlobeně ve své hlavě,kde jí právě probíhalo to,co se stalo mezi ní a Jackem. Dělalo se jí z toho špatně,nebo spíše ze Sparrowa.
Opatrně vzala jeho hlavu a dala si ji do klína.Jeho hlava byla celá od krve.Byl tak bezmocný a studený. Vypadal,jako kdyby umíral,nebo už umřel. Viděla ale,jak se nu lehce zdvihá hruď,takže usoudila,že je asi podchlazený. Ale tady na ostrově,kde je skoro stále kolem třiceti stupňů?.Co se to tu děje, zamyšleně si ho prohlížela a hladila ho jemně po vlasech. Ne, ne nesmím breče, jako malé děcko.Nesmím, opakovala si,ale bylo to marné. Jedna kapka, druhá a za nimi další mu dopadaly na tvář. Skoro to až zasyčelo,jak horká kapka dopadla na ledové čelo. Mělo to ihned reakci, mrknul očima, nebo ne?! Nevěděla to určitě, ale měla pocit,jako by v něm něco škublo. Eliz stále utíkaly z očí slzy a Will se s každou další trochu pohnul. Už věděla že reaguje na tohle, ale nechtěla ho budit,tak si setřela z očí kapičky slz a hladila ho po tváři,aby se uklidnil.
"Co tady děláš a co dělá tady on?!" zakřičel Jack, který byl vyděšený, ale také rozčílený .
"Prosím?!" vydala ze sebe Eliz,která byla mimo z toho,jakým ledovým tonem to pronesl.Položila opatrně hlavu Willa na zem a přešla k Jackovi. "Co jsi mu provedl?" pronesla s podtónem výhružky v hlase.
"Nic," zavrtěl hlavou, ale Elizabeth věděla,že se něco stalo, něco,co mohl zavinit jen on.
"Dělej řekni mi to!"Křičela už z plných plic a cítila,jak ji vysychá v hrdle. Slzy zaplavily její rozčílené oči a ruce se jí třásly zlostí.
"Ano přiznávám se,nechal jsem ho tam, ale jen nechal.Šel jsem napřed." Přiznal se, už nechtěl vidět rozčílenou Elizabeth.Věděl,že už se k ní nebude moc přiblížit tak,jak se přiblížili v jeskyni, ale nechtěl jí vidět utrápenou.
"Ale nemusel jít za mnou,už jsem mu nic neudělal.Jen jsem ho tam nechal," pokoušel se to nějak zachránit Jack. Věděl,že ji aspoň trochu zklidnil, ale ne tolik,o kolik se pokoušel.
"A-aha, no, ale bylo od tebe hnusné už to,že jsi ho tam nechal.Znáš ho ne?!" řekla už klidněji, ale celé mu to ještě nedopustila. Koukla se za sebe na Willa ,který bezmocně spal a pak se otočila zpátky na Jacka, který zahanbeně sklopil hlavu. Chytla ho za bradu a zvedla ji do výšky. Přiblížila se k němu,cítil její dech na svém obličeji.
Nevěděl jestli to má brát jako poslední polibek,nebo něco úplně jiného. Už byli u sebě tak blízko,že Jack nepochyboval o tom,co to bude. Ještě kousek prosím, ještě…
Plesk,"Blbče" okřikla ho.
"To bolelo," zanaříkal,když si hladil tvář. "Za co to bylo?!" zeptal se nechápavě.Ohlédla se k Willovi.
"Za něho. Buď rád, že jsi neschytal i tu druhou.Ta by byla za mě, že jsi mi znova lhal." Ukázala prstem za sebe a pak na sebe. "Ode mě už pusu ani neuvidíš.Teďka vezmi OPATRNĚ Willa a vezmi ho dolů,pokud chceš vidět ještě nějaký rum. " Rozkázala mu.
"Tos byla ty!" zasyčel. Ona se jen šibalsky usmála a šla k Willovi. To mi draze zaplatíš děvče, sledoval ji s jiskrami v očích.
Dorazili na pláž utahaní a skoro už v polospánku. Willa položili na listí z palmy, (které musel utahaný Jack ještě natrhat) aby se mu písek nedostal do ran.Ještě předtím použila Eliz svoje rukávy od košile jako obvazy pro Willa a pak svůj svrchní oblek položila pod sebe a spala. Eliz ležela normálně u ohně a Jack naproti se na ni stále díval. Přitom pokukoval po Willovi, který bezmocně spal. Mohl bych toho využít, přemýšlel se zavřenýma očima. Otočil se na záda a z posledních sil otevřel oči,aby se pokochal tou krásou na nebi. Netrvalo dlouho a upadl do tvrdého, bezesného spánku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellinea Ellinea | E-mail | Web | 4. února 2007 v 12:23 | Reagovat

Já jsem to vůbec nepochopila...ten děj je tak šíleně zmatený a nepřehledný, že vůbec netuším co se tam stalo...tohle ti chci vytknout...já jsem se z téhle kapitoly nic nedozvěděla...tím ti chci jen poradit...

2 Lovable Lovable | 4. února 2007 v 12:48 | Reagovat

no já mám jiný názor... :)... ale co dekuji

3 Kaam Kaam | E-mail | Web | 4. února 2007 v 13:38 | Reagovat

mě to příjde docela srozumitelný =o)  a Lovi, tipuju správně, když si myslím, že tenhle lay máš na svědomí ty?  =-p

4 Lovable Lovable | 4. února 2007 v 17:42 | Reagovat

samozřejmě že mám ;)... i když na mém blogu budu mít stálí tady si aspon budu moct cvičit... jednou by jsem chtěla udělat blog o desingách ale časem tedka mi stačí ty co mám...

5 Kaam Kaam | E-mail | Web | 4. února 2007 v 20:24 | Reagovat

o, páni, tak tenhle je vážně krásnej...   prostě u mě vede hnědá a všechy její odstíny až do šeda =o)

6 Lovable Lovable | 5. února 2007 v 17:13 | Reagovat

no me tady chybí trochu svetlé myslím že jsem semka dala moc tmavé ale co nadělám nedky se povede nekdy ne ale zase to rychle zmením.

7 Kaam Kaam | E-mail | Web | 5. února 2007 v 18:39 | Reagovat

však mi víme =o)

8 Lovable Lovable | 5. února 2007 v 21:17 | Reagovat

:)...to ž jsem tím tak známá?!

9 KA.R.IN KA.R.IN | 15. února 2007 v 11:40 | Reagovat

jé to mě mrzí...komentovlaa jsme ti tuhle povídku na jiných stránkách ...nmo co napíšu koment i tady:) pěkná kapitolka mě s efkat líbí...a pochopila jsme to. Pijd emi to logický... četla jsme všechny kapitoly několikrát *jejda...co jsme na sebe úrozradila* ...tím chci jen říct POKRAČUJ

10 Lovable Lovable | 15. února 2007 v 12:41 | Reagovat

dekuji :)... já si  myslím že proste jiní človíčci si to představují jinak nebo jsou více nároční ale j dobře že takoví lidičkou jsou aspon se pak více snažím aby to dávalo logicky do sebe... :)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama